Shenzhen Huali Speicial Ekran Teknolojisi Co, Ltd

En İyi Dış Mekan Dijital Ekran ve Çözüm Sağlayıcısı Olmak

Ana sayfa

Shenzhen Huali Speicial Display Technology Co., Ltd.

Ben sohbet şimdi
Çin Shenzhen Huali Speicial Display Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Shenzhen Huali Speicial Display Technology Co., Ltd. Sertifikalar
HLUD ve Nick ile ilk kez iş yapıyoruz. en başından beri bir sorunumuz var. ama neyse ki bir anlaşmaya vardık. ve projenin başarılı olmasını sağlayın. çok iyi bir tedarikçi.

—— Hamid Davodi

HLUD ile çalışmayı seviyoruz, son iki yıldır birçok Signage projesinde başarılı olmamıza yardımcı oluyorlar.

—— ABD'den Jimmy

HLUD çok profesyonel. Nick ile iletişime geçtikten sonra fikrimizi ve tasarımımızı kolayca gerçekleştirebiliriz.

—— SBSmith

Shenzhen Huali Speicial Display Technology Co., Ltd.

companyPics.title0
şirketResimler.title1
şirketResimler.title2
şirketPics.title3
şirketResimler.title4
1 2 3 4 5
Toplantı Salonu Ofis Test makinesi Üretim hattı Aksesuar Depo
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : HUALI
No. Çalışanları : 1~50
Yıllık satış : 5000000-10000000
Yıl kurulan : 2015
İhracat p.c : 50% - 60%
Shenzhen Huali Speicial Ekran Teknolojisi Co, Ltd (Kısa HLUD) profesyonel bir açık sergileme ürünleri ve çözümleri sağlayıcısıdır. HLUD güçlü bir Ar-Ge ve satış ekibine sahiptir ve sürekli yeni ürünler geliştirmekte, yeni pazarlar geliştirmektedir. Üretim ve pazardaki uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, dış mekan LCD endüstri standardı teçhizatını, standart veya özel 10-100 inç ürün yelpazesini müşterilere sunmaktadır. Ürünlerimiz Avrupa, Amerika, Orta gibi 28 ülke ve bölgeye ihraç edilmektedir. Doğu, vb

"Önce Müşteri, En İyi Kalite" geliştirme konseptimizdir. Şirket ISO 9001: 2008 kalite yönetim sistemini tanıttı. Pek çok ürün modeli yeşil, enerji tasarrufu, güvenlik ve her ürünün güvenliğini sağlamak için 3C, ROHS, IP65, FCC, CE vb.

HLUD'un özü, bir doktora, iki yüksek lisans ve bir çok lisans olmak üzere yüksek eğitimli bir ekipten oluşmaktadır. Zengin çalışma deneyimine ve profesyonel dış mekan ürün tasarım teknolojisine, termal yönetim teknolojisine, elektronik kontrol teknolojisine ve optik kontrol teknolojisine sahiptir. Her türlü hava koşullarına açık LCD reklamcılık makineleri geliştirdiler.

Süper büyük ölçekli bir üretim tesisine, bir dizi üretim hattına ve bir sac üretim tesisine, araştırma ve geliştirme test atölyesine, fiziksel laboratuvara, analiz odasına, ürün yaşlanma atölyesine, tozsuz atölyeye ve ürün tanıtım salonuna sahibiz. Gelişmiş otomatik üretim ekipmanları ve boru hattı çalışma modu, çok sayıda müşteri vakası, entegre sorunsuz inşaat, hata ayıklama, bakım deneyimi, müşteri memnuniyeti ve sadakati sağlamak için.

Şirket, belediye inşaat, iletişim medya, güvenlik, ulaşım ve sanayi ve madencilik komuta ve kontrol merkezi, süpermarket mağazaları, finans, elektrik, posta ve telekomünikasyon, catering turizminde yaygın olarak kullanılan çeşitli endüstriler için bağımsız olarak dış mekan görüntüleme ekipmanları ve akıllı çözümler geliştirdi. , sergi ve diğer alanlar. Tipik müşteriler Çin Merkez Bankası, Hong Kong Metro, Shenzhen Yangından Korunma, Çin Elektrik, Devlet Şebekesi, Shenzhen Otobüs, Yüksek Hızlı Ücret İstasyonu, Telekom Medyası vb.

HLUD müşterilerimizin tasarımlarını üretme konusunda zengin deneyime sahiptir. Tasarımınız için bazı önerilerde bulunmak gibi teknik destek sağlayabiliriz. Fikriniz için 3B çizim sağlayın. Hedefimiz işi kolay ve basit hale getirmek.

Özelleştirilmiş Ürün Üretim Süreci:

1. Sipariş onayladı

2.Design

3. Çizim Onayla

4. Sac Metal Üretimi

5. püskürtme montajı

6. Yaşlanma Tahmini

7.Clean Ambalaj

Oem üretim süreci:

1. Sipariş onayladı

2. sprey rengi

3.Assembly

4. Yaşlanma Düşürme

5.Clean Ambalaj

İletişim bilgileri
Shenzhen Huali Speicial Display Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Nick Huang

Tel: +86 18025459575

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin